Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti

Kód: 7243582

Úplný název:

Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti (Ekrek Alice):

Autor a popis:

Ekrek Alice, Brána, 208 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Astrologie je jazyk. Pokud tomuto jazyku porozumíte, promluví k vám samo nebe.“ Dane Rudhyar (1895-1985) Inspirativní průvodce astrologií je tím nejlepším společníkem pro každého, kdo touží po dosažení životní rovnováhy a co nejlepším využití sil, skrytých v nitru planet. Po staletí jsme nahlíželi na astrologii jako na něco, co vypovídá o vlivu planet na naše povahové vlastnosti a životy. Kniha Věštba podle zvěrokruhu předkládá starověkou moudrost této disciplíny ve zhuštěné podobě tak, aby bylo možné prakticky využít její odkaz a čelit výzvám života v moderní době. Kromě pasáží pojednávajících o pochopení významu dat narození a s nimi spojených silách planet obsahuje údaje o tom, jaké předpovědi v sobě data narození skrývají a jak ovlivňují důležité atributy lidské osobnosti, jako je inteligence, vyrovnanost, tvůrčí schopnosti a způsobilost čelit životním situacím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Věštba podle zvěrokruhu - Co hvězdy říkají o vaší osobnosti a budoucnosti