Vetřelci 3.

Kód: 7381780

Úplný název:

Vetřelci 3. (Edginton Ian): Omnibus

Autor a popis:

Verheiden Mark, BB/art, 376 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
716 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Snad u žádného komiksu tak neplatí „do třetice toho nejlepšího“. U třetího dílu omnibusu Vetřelců narazíte na jména jako Simon Bisley, John Arcudi, Kilian Plunkett či Mike Mignola. Jejich téma je podobné - lidská pýcha, která prostě nedovolí člověku nechat mimozemskou morovou nákazu na pokoji. Další a další lidé se jí snaží ovládnout, využít a zotročit. Jenže obchody s ďáblem končí obvykle dobře jen pro ďábla. Ti, co pokouší osud, obvykle hynou… a s nimi i všichni ti, kteří se ocitnou poblíž. Vetřelci nedávají druhou šanci.

Rozkřápnuté vejce už nikdo nezacelí - a pokud v té skořápce čekala na své vypuštění vesmírná metla v podobě obávaných vetřelců, pak to platí dvojnásob. Někteří lidé však i navzdory jejich smrtonosnosti nedokáží odolat hrozivě přitažlivé vidině splynutí vetřeleckého biologického potenciálu s lidskou vědou… a arogancí… a touhou po moci. Zatímco však někteří bezostyšně uzavírají smlouvy s ďáblem, jiní v zápase s dravou mezihvězdnou rakovinou skládají svou zkoušku ohněm, vynášejí ke světlu ty nejlepší lidské stránky a prokazují, že smrtelná hrozba sbližuje člověka s člověkem… i s jejich Bohem.

Série Vetřelci amerického vydavatelství Dark Horse Comics se u kritiků i čtenářů dočkala nadšeného přijetí a bezesporu ukázala, že prostředí kultovního filmu lze působivě oživit i díky komiksovému zpracování. Ve třetí knize vetřeleckých komiksů naleznete téměř čtyři sta barevných stran nabitých akcí a vzrušením, od Narušitele Iana Eddingtona a Willa Simpsona, přes Labyrint Jima Woodringa a Kiliana Plunketta až po proslavený příběh Vykoupení, který napsal Dave Gibbons a ilustroval jedinečný Mike Mignola.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vetřelci 3. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vetřelci 3..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vetřelci 3. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vetřelci 3. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vetřelci 3. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé