Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné

Kód: 7462326

Úplný název:

Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné (Pancolová Katherine):

Autor a popis:

Pancolová Katherine, Jota, 736 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Volné pokračování Žlutých očí krokodýlů a Pomalého valčíku želviček je konečně tady! Poslední díl mimořádně úspěšné trilogie od nejlepší francouzské autorky roku 2007. V posledním dílu rozsáhlé trilogie populární francouzské autorky (podle deníku Le Figaro z února 2013 je na třetím místě v prodeji knih ve Francii) se znovu setkáváme se známými postavami, jejichž osudy jsme sledovali na stránkách obou předchozích dílů. S hlavní hrdinkou Joséphine a jejími dvěma dcerami Hortense a Zoé, sestrou Iris, matkou Henriettou, nejlepší přítelkyní Shirley, ale i s ostatními románovými postavami, které jsou s rodinou Cortesových nějak spjaty. Dočkáme se rozuzlení podivuhodných zápletek, do nichž je zavedla rozhodnutí v různých - a někdy dost překvapivých - životních situacích, a nakonec se dozvíme i to, nač jsme byli zvědaví od chvíle, kdy jsme si poprvé přečetli titul této knihy: Proč vlastně bývají ty veverky v New Yorku v pondělí smutné. A nakonec ještě zpráva pro ty, kteří si tři generace ženských hrdinek z knih Katherine Pancolové oblíbili: Režisérka Cécile Telermanová začala ve Francii natáčet film Žluté oči krokodýlů, s Julie Dépardieuovou (Joséphine) a Emmannuelle Béartovou (Iris) v hlavních rolích.

Nahlédnout do Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné Nahlédnout do Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Veverky z Central parku bývají v pondělí smutné