Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti

Kód: 2475573

Úplný název:

Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (Hasson Gill):

Autor a popis:

Hasson Gill, Grada, 124 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

V této malé přehledné knize vám přinášíme více než 100 cvičení s tipy, návrhy a technikami, které vám pomohou se lépe soustředit na svůj život a srovnat si myšlenky. Na rozdíl od ostatních knih na podobné téma je tato kniha velmi praktická. U každého cvičení najdete stránku textu a stránku konkrétních cvičení, návodů a doporučení, která může vyzkoušet a zlepšit tak svůj život. Po přečtení této knihy zjistíte, že uvědomění si sebe sama a prožívání současnosti není jen pro filozofy, mystiky, buddhisty, akademiky či psychology - je dobré a prospěšné i pro vás osobně.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Více než 100 cvičení pro zklidnění a prožívání přítomnosti