...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem

Kód: 9035534

Úplný název:

...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem (Thoma Erwin):

Autor a popis:

Thoma Erwin, Paprsky, 200 stran, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato úžasná kniha je určena všem milovníkům dřeva - zákazníkům, stavitelům, řemeslníkům a těm, kteří tento materiál milují a chtějí se dozvědět víc o zákonitostech jeho zpracování. Kácení dřeva podle měsíce, přirozené sušení kmenů přímo v lese, stavění bez jakékoliv chemie. Dýchající domy či podlahy z takového dřeva jsou pohlazením pro duši, výraznou podporou zdraví, mají ideální tepelné vlastnosti a odrušují všudypřítomné technické záření všeho druhu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit ...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s ...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení ...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na ...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S ...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / ...viděl jsem tě růst - O prastarém a novém životě se dřevem, lesem a Měsícem