Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak

Kód: 7405374

Úplný název:

Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak (Kejvalová Tatiana):

Autor a popis:

Kejvalová Tatiana, OFTIS, 160 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
155 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Oblíbená autorka optimistických knih Tatiana Kejvalova předkládá svou sedmou knihu, která svým obsahem vystupuje z řady obvyklé literatury.

V první části prožíváme současně s ní nejrůznější zážitky všedních dnů, které však jsou nevšední svým hluboce lidským, moudrým a humorným přístupem. Čtenář má důvod se smát už od první kapitoly. Humor spisovatelky je laskavý, bez ironie, příznivé ohlasy čtenářů potvrzují její dokonalou znalost umění nacházet a zdůrazňovat sílu humoru v životě člověka. Druhá část seznamuje čtenáře s nesmazatelnými poznatky z duchovní cesty autorky, kdy její duše opouští tělo a cestuje vesmírem, kdy se v ní probouzí fenomén energie tzv. Hadí síly, kdy se potkává s bytostmi jiných světů atd.

V jejím podání dostávají detailní zážitky auru nevšednosti, nevyslovené filosofické názory zůstávají mnohdy skryty mezi řádky a jsou ponechány na vůli čtenáře, aby jím byly vycítěny a přijaty. Pestrobarevnost našich životů, prolnutých laskavostí, duchovností a moudrým nadhledem – to je ústřední „melodie“ autorčina poutavého vyprávění…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Vidím, že jsi opravdu blázen – Vidím, že všechno je jinak