Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem

Kód: 8111047

Úplný název:

Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem (Formáčková Marie, Voláková Dana):

Autor a popis:

Formáčková Marie, Voláková Dana, Noxi, 112 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
35 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kdo zná režiséra Zdeňka Trošku trochu blíž, tak ví, že je abstinent a z nápojů upřednostňuje rajčatovou šťávu. O to pozoruhodnější byl nápad tvůrců televizního seriálu o českém a moravském víně nabídnout mu roli průvodce. Zdeňka to překvapilo také, ale jelikož je odvážný a zvídavý, hozenou rukavici zvedl. A tak se společně se zkušeným vinařem Miroslavem Kováscem vydal na pouť, při které se postupně seznámil s celou vinařskou abecedou. Poznal vinice, vinařské oblasti na Moravě a v Čechách, jednotlivé odrůdy vinné révy, procesy výroby bílého, červeného, růžového i šumivého vína. Dozvěděl se, jak se víno skladuje, ochutnává a k jakým jídlům se hodí. A stal se zázrak, z vinařského analfabeta se stal pokorný obdivovatel toho společného daru přírody a lidí, kterému se říká víno.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Vinařská odyssea aneb Cesta za vínem se Zdeňkem Troškou a Miroslavem Kovácsem