Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945

Kód: 8627778

Úplný název:

Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 (Szobi Pavel, kol.):

Autor a popis:

Szobi Pavel, Set Out, 236 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (210 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Monografie sdružuje témata politických, sociálních a hospodářských dějin jako samostatných oborů, přičemž se metodologicky opírá o tradicionalistické pojetí hospodářských dějin. S matematickými modely, zasazováním ekonomických teorií do historické reality, či evoluční ekonomií a institucionální ekonomií pracuje minimálně. V tomto směru monografie pouze okrajově využívá tzv. nové hospodářské dějiny a opírá se zejména o induktivní, deduktivní, historicko-kritickou, historicko-pojmovou, komparativní metodu, metodu narativního popisu a kvantitativní metody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Vliv politických systémů na vývoj středoevropských ekonomik po roce 1945