Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek

Kód: 2061237

Úplný název:

Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek (McNab Chris): Prírucka prežití SAS a speciálních jednotek

Autor a popis:

McNab Chris, NAŠE VOJSKO, 320 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

V této knize naleznete užitečné návody pro přežití v přírodě. Dozvíte se, jak: nastražit pasti na zvířata, zhotovit lovecké nástroje, rozdělat signalizační oheň, postavit iglů, ošetřit žihadlo, slézt skálu, zorientovat se v terénu, připravit si jídlo ze zvěřiny, odhadnout počasí, vysílat signály letadlům a mnohé další. Návody doplňuje přes 300 názorných kreseb. Stejné postupy se učí i vojáci speciálních jednotek. Rozměry knihy vám umožní vzít si jí s sebou na cesty do přírody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Military

 
Knihkupectví / Military / Vojenská příručka přežití - Příručka přežití SAS a speciálních jednotek