Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová)

Kód: 72272210

Úplný název:

Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová) (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Tympanum, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Když jednotvárný, zcela všední život v St. Mary Mead rozčísne vražda zámožné paní Spenlowové, o identitě jejího vraha nepanuje žádná pochybnost. V městečku, v němž příjezd odpoledného autobusu je událost, kde pánové za tichých podvečerů okopávají a kropí zahrádky, zatímco dámy si opisují recepty a vykládají pasiáns, se zkrátka nic neutají a všichni mají na věc svůj jasný názor. Všichni – až na starou slečnu Marplovou...

Audiokniha je druhým dílem detektivní série, v níž vystupuje slečna Jane Marplová. Příběhy nejslavnějšího detektiva v sukních, který se zrodil roku 1930, si čtenáři oblíbili pro starosvětský půvab a zvláštní pohodu, která je paradoxně obestírá. Drobná stařenka s břitkým jazykem, která je k detektivní praxi vyzbrojená především obrovskou životní zkušeností, znalostí lidí i toho, jak to na světě chodí, patří k tomu nejosobitějšímu, čím Christie do světové detektivky přispěla. V maloměstském prostředí, prosáklém konvencemi a přibližnými polopravdami, se cítí jako ryba ve vodě, zároveň se však těmito konvencemi nedá nikdy opříst a otupit. Pravdu dokáže uvidět i za sedmerým závojem.

Nezkrácená verze | 1 audio CD

Nahrávka vznikla podle povídky Agathy Christie Vražda krejčovským metrem vydané v povídkové sbírce Muž v mlze nakladatelstvím Odeon v roce 1977. Z anglického originálu The Tape-Measure Murder přeložil Jan Zábrana. Čte Jana Hermachová. Zvuk Roman Cejnar. Hudba Kryštof Marek. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Vražda krejčovským metrem - 1audio CD (čte jana Hermachová)