Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II.

Kód: 2492048

Úplný název:

Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II. (Přibský Vladimír):

Autor a popis:

Přibský Vladimír, Ikar, 168 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Na dvoře císaře Rudolfa II. na Pražském hradě je sadistickým způsobem zavražděna jedna lazebnice. Podezřelým se stane i císařův levoboček Julius, který se několikrát projevil jako uzurpátor a surovec. Případ má vyšetřovat velitel hradních trabantů hejtman Pablo Ortiz. Následně dochází k dalším dvěma nápadně podobným vraždám služek. Vyšetřování choulostivého případu se začne zamotávat a ani hejtman Odtiž netuší, jaké tragické rozuzlení ho očekává na konci tohoto příběhu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II. (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Vraždění lazebnic - Přísně střežené tajemství na dvoře císaře Rudolfa II.