Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat

Kód: 2422652

Úplný název:

Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat (Schönburg Alexander von):

Autor a popis:

Schönburg Alexander von, Knižní klub, 224 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jak je možné, že po třech staletích osvícenství a snahách o rozluštění všech hádanek našeho světa si právě instituce království zachovala zvláštní půvab, z něhož se nedokážou beze zbytku vymanit ani zapřisáhlí republikáni? Autor se vydal po stopě tohoto tajemství. Zaobírá se přitom rozličnými aspekty instituce království, počínaje mýtickými postavami, jakými byli například král Artuš nebo David, a konče soudobou, médii pronásledovanou vysokou aristokracií. Kromě toho zodpovídá řadu konkrétních otázek: Jak se vlastně člověk stane králem? Proč nosí králové korunu? A proč je lepší, když nejsou příliš inteligentní?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Vše, co chcete vědět o králích, ale neodvážili jste se zeptat