Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu

Kód: 2560705

Úplný název:

Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu (kol.):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
90 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha přináší přesné, důležité a srozumitelné informace o pubertě a menstruaci. Pomůže dospívajícím dívkám připravit se na první menstruaci a těm, které již menstruovat začaly, umožní lépe porozumět svému menstruačnímu cyklu a zvládnout jej. Díky atraktivnímu modernímu designu (včetně otočného kolečka na přední straně, jehož pootočením odhalíš, co se děje každý den menstruačního cyklu) a prakticky pojatému, poučnému textu je kniha užitečná pro všechny dívky a mladé ženy. Je rozdělena do tří částí. První část, nazvaná Základy tělovědy, přináší komplexní vysvětlení fyziologických a biologických procesů, které v těle během tohoto období probíhají. Druhá část, nesoucí název Celý měsíc den po dni, chronologicky popisuje detaily menstruačního cyklu a poskytuje rady, jak se s každou fází vyrovnat. Část Pomoc! se zaměřuje na nejčastější obavy a otázky, které si mladé ženy v souvislosti s menstruací kladou. Bez nadsázky je tato kniha právě tou, kterou by rodiče a vychovatelé měli předložit dospívajícím dívkám, aby jim pomohli porozumět menstruaci, zmírnili jejich obavy z ní, a docílili tak pocitu, že mají svůj život více pod kontrolou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Všechno, co by dívka měla vědět o svém menstruačním cyklu