Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto

Kód: 2492798

Úplný název:

Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto (kol.):

Autor a popis:

Peasovi Allan a Barbara, Ikar, 296 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kompendium z bestsellerových titulů Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Proč muži lžou a ženy pláčou, Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku a Muži! Ženy! shrnuje to nejlepší, co za dlouhá léta bádání populární dvojice autorů vytvořila. Zabývají se základní otázkou, která je aktuální od počátků lidstva: muži a ženy jsou odlišné bytosti, ani horší, ani lepší - jsou prostě jiní. A tato kniha nabízí poznatky, které vám pomohou se orientovat v labyrintu partnerských vztahů, vyhnout se slepým uličkám a nástrahám a zbavit se špatných návyků. A to vše s vtipným a laskavým nadhledem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Všechno, co byste měli vědět o mužích a ženách - To nejlepší z bestsellerů světoznámé auto