Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole

Kód: 5574925

Úplný název:

Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole (Fulghum Robert):

Autor a popis:

Fulghum Robert, SUPRAPHON, jazyk - CZ, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
173 Kč (212 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.6.2016 dopoledne. 
 

Americký humanista Robert Fulghum říká věci, které dávno všichni víme, ale jako bychom je pozapomněli. Tím, že je docela přirozeně a prostě Fulghum vysloví, dotkne se jakéhosi prazákladu našeho vědomí, v němž hlavní význam mají pojmy lidskost, láska a pokora. Rozpomínání se na ty nejobyčejnější a zasuté základy lidské společnosti se děje v příbězích, které čerpají z každodenních zážitků autora, všedních situací, ze kterých dokáže Fulghum vytěžit léčivé sdělení. V tomto hojivém účinku Fulghumových příběhů zřejmě spočívá i jeho obrovský úspěch u nejširší čtenářské veřejnosti. Jeho první a nejúspěšnější kniha založila autorovi celosvětový věhlas. Citlivým interpretem prostých Fulghumových povídek je Jan Potměšil, herec schopný vyjádřit velké vnitřní napětí jemnými a o to účinnějšími prostředky.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské škole