Všímavost

Kód: 7263906

Úplný název:

Všímavost (Penman Danny): Jak najít klid v uspěchaném světě

Autor a popis:

Penman Danny, Anag, 224 stran, jazyk - CZE, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
284 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Všímavost odhaluje řadu jednoduchých, ale účinných postupů, které mohou být začleněny do každodenního života a mohou pomoci prolomit kruh neštěstí, stresu, úzkosti a psychického vyčerpání a podpořit skutečnou radost ze života. Je to druh štěstí, který se vám dostane pod kůži.
Prosákne do všeho, co děláte a pomůže vám překonat to nejhorší, co vám život může přichystat s novou odvahou. Kognitivní terapie všímavosti (MBCT) Kniha je založena na kognitivní terapii všímavosti (MBCT). Kognitivní teorie všímavosti se točí kolem jednoduché formy meditace všímavosti, která zabere jen pár minut denně a využívá všech jejich výhod.
Je klinicky prokázáno, že MBCT je přinejmenším stejně tak účinná jako léky na depresi a doporučuje ji Národní institut Velké Británie o Klinické Dokonalosti – jinými slovy, funguje to.
Ještě důležitější je, že funguje i pro lidi, kteří nejsou v depresi, ale kteří se snaží držet krok s neustálými požadavky moderního světa. Zapomeňte na stres a vstupte do světa míru, vyrovnanosti a štěstí Všímavost se zaměřuje na podporu klidu a radosti, nikoliv na živení neštěstí. Je přesně zaměřena na pomoc zvýšit obyčejným lidem míru jejich štěstí a důvěry, zároveň však také snižuje úzkost, stres a podrážděnost.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Všímavost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Všímavost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Všímavost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Všímavost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Všímavost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti