VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90.

Kód: 7232322

Úplný název:

VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90. (Etzold Hans-Rudiger Dr.): Údržba a opravy automobilu c. 90

Autor a popis:

Etzold Hans-Rudiger Dr., Kopp, 336 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
524 Kč (749 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané "Jak na to?". Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů VW Sharan/Ford Galaxy/Seat Alhambra a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat. Kniha je rozčleněna do těchto kapitol: Motor. Zapalování. Zapalovací svíčky. Mazání motoru. Chlazení motoru. Palivová soustava. Vstřikovací zařízení. Výfuková soustava. Spojka. Převodovka. Automatická převodovka. Přední náprava. Zadní náprava. Řízení. Geometrie kol. Brzdy. Kola a pneumatiky. Karosérie. Topení. Elektrická zařízení. Osvětlení. Přístroje. Stěrače a ostřikovače. Nářadí. Péče o vozidlo. Údržba vozidla. Schémata elektrického zapojení vozu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90. (hodnotilo 6 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 3).
 
 
 

S VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra od 6/95 - Jak na to? - 90.