Vy - Příručka pro majitele

Kód: 7249272

Úplný název:

Vy - Příručka pro majitele (Roizen Michael F., Mehmet C. OZ): Znalecký pruvodce telem, který vám pomuže být zdravejší a mladší

Autor a popis:

Roizen Michael F., Mehmet C. OZ, Columbus, 416 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
305 Kč (429 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Vy: Příručka pro majitele vám přináší všechny odpovědi potřebné k tomu, aby se z vás stal znalec vlastního těla, a navíc rady jak své tělo udržet zdravé a mladé.
Vy: Příručka pro majitele zpochybní vaše předpojaté představy o tom, jak lidské tělo funguje a stárne, pak vás vezme na projížďku po všech hlavních tazích, zadních cestách a význačných bodech vašich útrob. Až si vyplníte kviz znalostí svého těla, dozvíte se všechno o svém krevním oběhu, o trávení a o soustavě, díky které si pamatujete, kam jste si dali klíče, a o dalších orgánech.
Stejně důležité je, že zde najdete fakta a rady potřebné k tomu, abyste udrželi své tělo při síle a dlouho v chodu. Dozvíte se, jak začínají choroby a jaký mají vliv na vaše tělo - včetně rad jak se bránit a jak překonat podmínky ohrožující kvalitu vašeho života. Vy: Příručka pro majitele, doplněná o doporučené cviky, rady ohledně stravování, snadné změny životního stylu a alternativní přístupy, vám přináší snadný, komplexní a převratný plán jak od sebe odehnat šotky stárnutí. Navrch také dostanete výbornou a nízkokalorickou Dietu pro majitele - stravovací plán se třiceti recepty navržený s jediným cílem: pomoci vám vést mladší život.
Vítejte ve svém těle. Nechcete jít dál a porozhlédnout se?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vy - Příručka pro majitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vy - Příručka pro majitele .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vy - Příručka pro majitele (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vy - Příručka pro majitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vy - Příručka pro majitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti