Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti

Kód: 7395991

Úplný název:

Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti (Ehlová Marcela):

Autor a popis:

Ehlová Marcela, Univerzita Pardubice, 250 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
317 Kč (428 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace slouží k základní orientaci v oblasti školních poradenských služeb, které na základních a středních školách poskytují výchovní poradci, popř. tým poradenských pracovníků školního poradenského pracoviště. Text nabízí nejen stručný pohled do historie školního poradenství, ale přibližuje specifika poradenského procesu, osobnost poradce i žáka jako klienta, přináší pohled do poradenských systémů v zahraničí a popisuje současnou realitu práce výchovných poradců. To, že činnost poradenských pracovníků školy není procházka růžovou zahradou, dokazují výsledky výzkumu, který proběhl v roce 2011-2014 na 66 středních školách v ČR. Kniha poslouží nejen studentům pedagogických oborů, ale i současným i budoucím výchovným poradcům, kteří chtějí získat základní a ucelené informace o poradenství ve školách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Výchovné poradenství na středních školách v kontextu současnosti