Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem

Kód: 2473978

Úplný název:

Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem (Niewöhner Imke): Obedience krok za krokem

Autor a popis:

Niewöhner Imke, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje,. Jsou v ní srozumitelně popsány postupy při trénování cviků, které spadají do obedience - jde o povely "Sedni", "Lehni", "Ke mně", "Zůstaň", zaujmutí základního postavení, přivolání, chůzi u nohy, vyslání psa do určitého směru a do určitého prostoru, aportování, zdolání překážky a rozlišování předmětu podle pachu. Velkou předností této knížky je, že ji může používat opravdu každý a to kdekoli a kdykoli, pro psy jakéhokoli plemene, různých povah a stáří. Nesmírně instruktivní jsou fotografie, které autorka zařadila s citem a jasným záměrem čtenáři vyložit vše takříkajíc po lopatě. Najednou se zdá být vše logické a jednoduché, přitom pro psa i majitele zábavné.

Nahlédnout do Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem Nahlédnout do Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Výcvik psa k dokonalé poslušnosti - Obedience krok za krokem