Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já

Kód: 7500075

Úplný název:

Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já (Smith Rodney): Buddhovo osvobozující ucení o ne-já

Autor a popis:

Smith Rodney, Maitrea, 294 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
255 Kč (365 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Čas od času se objeví nějaká kniha, jež znovu oživí naše chápání toho, kým ve své podstatě jsme a v čem spočívá náš život. Vykročit ze sebeklamu je právě takovou knihou. Toto neobyčejně svěží a překrásně popsané zkoumání cesty za probuzením rovněž zpochybňuje mnohé z našich zažitých předpokladů. Rodney Smith, nespokojený s konvenčními a neoriginálními formulacemi učení začal pátrat hlouběji v samotném jádru probuzení a nalezl svobodu uprostřed našeho každodenního života. Jeho zanícení pro stav probuzení…teď…je zjevné z každé stránky této pozoruhodné knihy. Čerpá přitom z vlastní bohaté životní zkušenosti - buddhistického mnicha působícího v Thajsku a Indii, dlouhodobého ředitele hospicu, milujícího a pozorného manžela a dlouholetého učitele - a vydává se na cestu k pochopení, co funguje pro osvobození mysli. Vykročení ze sebeklamu je o vystoupení z vlastního já nejen v našem světském vzájemném působení, ale, co je možná ještě důležitější, v našem spirituálním usilování. Rodneyho poučení jsou zrcadlem pro naši mysl a s neomylnou jasností ukazují na místa, kde jsme zachyceni v klamných představách svého já, a na neustále přítomnou možnost bdělosti, probuzeného vědomí. Tato okouzlující a srdečná kniha není o tom, jak žít o něco pohodlněji nebo jak obrousit některé z našich psychických ostrých hran, přestože i takový účinek může mít. Je o živoucí bezprostřednosti přítomného okamžiku, postrádajícího sebeklam, o probuzení do zázraků, jež taková svoboda přináší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vykročit ze sebeklamu - Buddhovo osvobozující učení o ne-já