Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2.

Kód: 8681633

Úplný název:

Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. (Žáček Pavel): Protokoly parlamentní vyšetrovací komise pro objasnení událostí 17. listopadu 1989

Autor a popis:

Žáček Pavel, CEVRO – Liberálně-konzervativní akademie, o. s.,, 1040 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
363 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Druhý díl publikace Vypovídat pravdu a nic nezamlčet editora Pavla Žáčka, který v těchto dnech vydává CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie, přináší zbývajících 178 protokolů i dalších písemností soustředěných parlamentní vyšetřovací komisí Federálního shromáždění ČSFR pro objasnění událostí 17. listopadu 1989. Mezi těmito až dosud veřejnosti nepřístupnými dokumenty z let 1990-1991 se nacházejí výslechy vybraných nomenklaturních funkcionářů Komunistické strany Československa, předlistopadového vedení federálního ministerstva vnitra včetně generálporučíka Alojze Lorence, cca 100 výslechů bývalých příslušníků komunistické politické policie Státní bezpečnosti v čele s náčelníkem centrální Hlavní správy kontrarozvědky SNB plukovníkem Karlem Vykypělem a dalších představitelů totalitního mocenského aparátu i dalších organizací.

Součástí publikace je DVD, obsahující kopie několika poznámkových sešitů vedoucích funkcionářů Státní bezpečnosti, záznam o radiovém provozu některých útvarů SNB zasahujících na Národní třídě dne 17. listopadu 1989 nebo např. zachované části videozáznamů operativního průzkumu II. a IV. správy SNB přímo z dění během klíčové demonstrace našich moderních dějin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Vypovídat pravdu a nic nezamlčet 2.