Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá

Kód: 7217582

Úplný název:

Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá (Sageová Angie): Príbehy Septimuse Heapa Kniha ctvrtá

Autor a popis:

Sageová Angie, Jota, 375 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
255 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Ve čtvrtém pokračování příběhu Septimuse Heapa nebude o dobrodružství, záhady a neuvěřitelné události nouze. Mladý čaroděj Septimus s princeznou Jennou se rozhodnou zachránit své kamarády Cvočka a Snorry, kteří uvízli daleko v minulosti. Vydají se na dalekou a nebezpečnou výpravu, ale naděje, že své přátele opět spatří, je stále menší. Jedinou záchranou je najít tajemné Sídlo Foryxů, misto, kde začíná a končí veškerý čas.
I v tomto příběhu se setkáte se starými známými: dobrým duchem Alterem, čarodějkou Marcií či drakem Ohnivákem, a objeví se nové postavy, které si oblíbíte i které vás budou děsit.
Bestseller, který sklízí velký úspěch na mezinárodním knižním poli a byl přeložen do neuvěřitelných 27 jazyků. V příbězích Septimuse Heapa čekají na čtenáře neuvěřitelná dobrodružství, cesty a útěky neznámými kraji, kouzla a čáry, nad kterými zůstává rozum stát. Odhalí netušená tajemství, budou se strachovat o své hrdiny a poznávat nové postavy, které si také získají jejich srdce. Příběhy jsou plné nečekaných zvratů, temné, magické, místy až kruté, přesto nepostrádají laskavé cítění i humor...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 

Další díly ke knize Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá

 
 

S Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Výprava za hrdinstvím - Příběhy Septimuse Heapa - kniha čtvrtá