Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová)

Kód: 72272240

Úplný název:

Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová) (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Tympanum, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Paní Rhodesová si život ráda přibarvovala. Když uklouzla po slupce od banánu, nafoukla to vždycky tak, jako by jen o vlásek unikla smrti. Když jí začalo hořet stínidlo na lampě, vylíčila to známým, jako by ji byli museli na poslední chvíli zachraňovat z hořící budovy. Její okolí bylo zvyklé nepřikládat jejím báchorkám větší váhu. Avšak jen do doby, než ji našli v posteli se srdcem probodeným jejím vlastním nožem na papír...

Audiokniha je čtvrtým dílem detektivní série, v níž vystupuje slečna Jane Marplová. Příběhy nejslavnějšího detektiva v sukních, který se zrodil roku 1930, si čtenáři oblíbili pro starosvětský půvab a zvláštní pohodu, která je paradoxně obestírá. Drobná stařenka s břitkým jazykem, která je k detektivní praxi vyzbrojená především obrovskou životní zkušeností, znalostí lidí i toho, jak to na světě chodí, patří k tomu nejosobitějšímu, čím Christie do světové detektivky přispěla. V maloměstském prostředí, prosáklém konvencemi a přibližnými polopravdami, se cítí jako ryba ve vodě, zároveň se však těmito konvencemi nedá nikdy opříst a otupit. Pravdu dokáže uvidět i za sedmerým závojem.

Nezkrácená verze. Nahrávka vznikla podle povídky Agathy Christie Vyprávění slečny Marplové vydané v povídkové sbírce Muž v mlze nakladatelstvím Odeon v roce 1977. Z anglického originálu Miss Marple Tells a Story přeložil Jan Zábrana. Translation Jan Zábrana, 1977. Čte Jana Hermachová. Zvuk Roman Cejnar. Hudba Kryštof Marek. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Vyprávění slečny Marplové - 1audio CD (Čte Jana Hermachová)