Výpravy do ptačího světa

Kód: 8696018

Úplný název:

Výpravy do ptačího světa (kol.):

Autor a popis:

Kol., Scientia, 128 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (32 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato přitažlivá a graficky nápaditě sestavená příručka je určena ornitologům-juniorům ve věku od 8 do 100 let. Na první pohled zaujme každého, kdo má rád přírodu a chce se o ptácích dozvědět více. Je plná barevných obrázků a fotografií, praktických rad pro začátečníky, např. kam se vydat za pozorováním ptáků, jak správně určit jednotlivé běžné druhy ptáků, jak si zvolit vyhovující vybavení či jak přilákat ptáky na svoji zahradu. Najdete v ní mnoho zajímavých nápadů a podnětů k prohloubení vašeho zájmu. Pomůže vám naplánovat ornitologické aktivity po celý rok a poradí, jak se zapojit i v souvislosti s ochranou přírody.

Součástí knihy je terénní určovací atlas obsahující 149 druhů ptáků, které může začátečník v přírodě nejpravděpodobněji potkat. Atlas je vybaven jasnými ilustracemi ptáků, jednoduchými symboly a stručným textem, popisem pro identifikaci a charakteristikou chování, hlasu a biotopu, kde daný druh žije.

Překlad z angličtiny je odborně redigován ve spolupráci s Českou společností ornitologickou, která tento titul též k překladu do češtiny doporučila.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Výpravy do ptačího světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Výpravy do ptačího světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Výpravy do ptačího světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Výpravy do ptačího světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Výpravy do ptačího světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Přírodní vědy