Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale

Kód: 2043363

Úplný název:

Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale (kol.):

Autor a popis:

Mladá Fronta, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
216 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace si klade za cíl nabídnout aktuální přehled současných poznatků o využití vydechovaného oxidu dusnatého (NO) v klinické praxi u dospělých jedinců i dětské populace. Autoři poukazují na výjimečné postavení této metody v rámci moderních neinvazivních vyšetření - je to nejvýhodnější metoda z hlediska invazivity, časové náročnosti i aktuálních výsledků. Během posledních 20 let se využití vydechovaného NO ve výzkumu i klinické praxi zvyšuje každým rokem. Do současnosti bylo publikováno zhruba 3000 článků a více než 300 jich přibude každým rokem. Počátkem tohoto století se zájem soustředil na klinické využití vydechovaného NO a v posledním desetiletí bylo publikováno mnoho dat podporujících právě klinickou využitelnost. V této knize autoři popsali všechny důležité aspekty vydechovaného NO velmi všestranným způsobem a zohlednili nejnovější literaturu na tomto poli. Zároveň nabízí praktické návody k interpretaci nálezů s významem pro diagnostiku i monitorování astmatu, objasňují řadu nepřesností a chybných přístupů, ke kterým v praxi dochází. Přínosem je též zařazení samostatných částí nejčastěji kladených otázek. Kniha je určena především klinickým imunologům, alergologům, pneumologům a pediatrům, ale i internistům a lékařům prvního kontaktu. Je velmi cenná pro uživatele vydechovaného NO, a to jak pro vlastní odborné poučení, tak i jako důležitý zdroj odkazů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Vyšetřování vydechovaného oxidu dusnatého u asthma bronchiale