Vysoké sázky - BB/art

Kód: 7381420

Úplný název:

Vysoké sázky - BB/art (Parker Robert B.):

Autor a popis:

Parker Robert B., BB/art, 248 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
168 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zabiják zvaný Vrána vytahuje své poslední eso…
V dalším dílu série, jejímž hlavním hrdinou je Jesse Stone, policejní šéf z městečka Paradise v Massachusetts, Parker rozehrává několik jen zdánlivě paralelních dějových linií, které se protnou v dramatickém závěru s překvapivým vyvrcholením.
V Paradisu se z neznámých důvodů objevuje Wilson Cromartie řečený Vrána, nájemný zabiják s údajnými apačskými kořeny, a sice po deseti letech od přestřelky, po níž z města musel uprchnout. Jesse Stone není přítomností starého známého pochopitelně nijak nadšený, a proto se ve spolupráci se svými podřízenými, z jejichž řad jako obvykle vyčnívají Loďák Simpson a Molly Craneová, snaží zjistit, co Vránu do Paradisu přivádí. Ukazuje se, že Vránu najal vlivný floridský mafián Louis Francisco a chce po něm, aby zabil jeho bývalou manželku a unesl dceru, které v Massachusetts žijí pod falešnými jmény. Situace se však povážlivě komplikuje, když čtrnáctiletá Amber Francisková prchá od matky ke svému nespolehlivému příteli z gangu hispánských mladíků a hned několik lidí se rozhoduje, že vezme situaci do vlastních rukou.
Jesse si uvědomuje, že Paradisu hrozí vážné krveprolití, a poté, co je na hlavu několika lidí vypsána odměna a dojde ke dvěma vraždám, musí v zájmu vyřešení případu spojit síly s Vránou, ačkoli mu nedokáže úplně důvěřovat. Ve městě se objevuje stále více osob s nejasným posláním a nervozita stoupá. Jesse a Vrána se rozhodnou uzavřít několik propletených záležitostí v jediném okamžiku a naplánují napínavé finále, v němž rozhodně není nouze o dramatické zvraty.
Může se však Jesse Stone spolehnout, že si Wilson Cromartie neponechal v rukávu poslední eso, jako se to už jednou stalo před deseti lety?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vysoké sázky - BB/art do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vysoké sázky - BB/art.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vysoké sázky - BB/art (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vysoké sázky - BB/art bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vysoké sázky - BB/art doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi