Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ

Kód: 5932153

Úplný název:

Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ (Loučková K.):

Autor a popis:

Loučková K., didaktis, 4 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
35 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Příloha obsahuje obrázky související s učivem matematiky určené k vystřižení (číselnou osu pro číselný interval 0-10 000 a 0-1 000 000, řádovou tabulku pro zápis čísel v oboru do 10 000 a v oboru do 1 000 000, materiál pro práci se zlomky, podklady pro skládání obrazců ve čtvercové síti, pexeso s pojmy z geometrie, skládačku na procvičení převodů jednotek a návod na skládání origami). Prvky přílohy doplňují práci s učebnicí a umožňují názorné řešení mnohých úkolů pomocí manipulace či modelování. Některé části přílohy doplňují výklad či cvičení (číselná osa pro číselný interval 0-10 000 po tisících, číselná osa pro číselný interval 0-1 000 000 po statitisících, materiál pro práci se zlomky, řádová tabulka pro zápis čísel v oboru do 10 000 a řádová tabulka pro zápis čísel v oboru do 1 000 000), některé mohou sloužit jako pomůcka pro matematické rozcvičky v úvodu hodiny (pexeso, jednotkový had - skládačka, čtvercová síť s obrazci). Slouží jako podklad pro manipulační činnosti a názorné doplnění jednotlivých kapitol učebnice. Instrukce k práci s jednotlivými částmi přílohy jsou uvedeny v Průvodci pro učitele k učebnicové sadě matematika pro 4. ročník ZŠ. Velkou část přílohy je možné využít také při výuce podle jiných učebnic matematiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Vystřihovací příloha k učebnici matematiky 4.ročník ZŠ