Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený

Kód: 7349331

Úplný název:

Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený (kol.): Zákazník musí být vždy spokojený

Autor a popis:

Pragma, 240 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
190 Kč (238 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Sloužit zákazníkům. Dvě slova, která pokrývají tak mnoho. Odpovídání na dotazy. Řešení problémů. Rozplétání korporačních bariér. Napravování toho, co se pokazilo, a nalézání toho, co se ztratilo. Konejšení rozzlobených a uklidňování bázlivých. A čas od času nějaký ten obchodní ekvivalent vytažení králíka z klobouku.
Dnes už nejde jenom o to, jak se soustředit na zákazníky, ale jak vytvářet věrné zákazníky. Právě v tom jsou totiž ty opravdové peníze. Ať už jste v zákaznické službě nováčkem, nebo starým profíkem, bude pro vás kniha Vytřete jim zrak! cennou pomůckou. Kromě příkladů z reálného života najdete v této knize i kapitoly o používání sociálních médií ke komunikaci a k zotavení služeb, o kvalitní organizaci služebních setkání, o pozitivní reakci na negativní zpětnou vazbu a další.
Nejdůležitější částí, která vytváří „služební výhody“, jste ale stále vy. A tato kniha vám ukáže, jak poskytovat ty nejlepší představitelné služby, znovu a znovu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Vytřete jim zrak! - Zákazník musí být vždy spokojený