Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti

Kód: 2462400

Úplný název:

Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti (Feuerstein Reuven): Feuersteinuv program instrumentálního obohacení

Autor a popis:

Feuerstein Reuven, Karolinum, 475 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
294 Kč (375 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Feuersteinův program Instrumentálního obohacení Reuvena Feuersteina, profesora kognitivní a pedagogické psychologie, a jeho spolupracovníků je základním teoretickým dílem popisujícím metodu, která rozvíjí kognitivní funkce jedince a učí ho všem mentálním operacím a strategiím duševní činnosti. Tím rozšiřuje mentální potenciál jedince a jeho schopnost učit se, a tak pomáhá překlenout deficity kognitivních funkcí u různých skupin žáků (mentální retardace, vývojové poruchy mozku, kulturně či sociálně deprivované děti, nevidomí apod.) Tato metoda vznikla před více než padesáti lety a od té doby prošla výrazným vývojem jak ona sama, tak její praktické výstupy v podobě cvičných sešitů neboli instrumentů. V současnosti se metoda rozšířila napříč populací (bez ohledu na věk, znalosti či přirozený intelekt). Je praktikována na celém světě.

Česká odborná veřejnost se mohla setkat již s několika pracemi, které jsou ovlivněny metodologií tohoto autora, jeho vlastní text však českému čtenáři přináší až tato publikace. Ačkoli se může zdát, že jde v naší zemi pouze o novou metodologii pedagogické a psychologické praxe, jedná se ve skutečnosti o zásadní a propracovanou teorii, bez které se praktická práce s instrumenty neobejde.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Vytváření a zvyšování kognitivní modifikovatelnosti