Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy,

Kód: 8749725

Úplný název:

Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy, (Shapton Leanne): Knihy, oblecení, šperky atd.

Autor a popis:

Shapton Leanne, Kniha Zlín, 144 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Aukční katalog toho o člověku dokáže říct hodně - o jeho vášních a marnivosti, poklescích i cítění. O tom lepším i horším, čím prochází. Leanne Shaptonová s úžasnou vynalézavostí sestavila katalog věcí, které zbyly po vztahu Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Mezi fotografiemi předmětů, které jsou na dražbách běžně k vidění (šperky, umělecká díla nebo vzácný nábytek), ale i zdánlivě bezcenných věcí (pyžamo, vzkazy, ohmatané knihy) se vynořuje příběh lásky jednoho fotografa a jedné novinářky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy, do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy, .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy, (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy, bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy, doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Významné artefakty a osobní předměty ze sbírky Lenore Doolanové a Harolda Morrise. Knihy,