Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona

Kód: 7357845

Úplný název:

Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona (Knecht Michal):

Autor a popis:

Knecht Michal, Wolters Kluwer, 720 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
970 Kč (1 153 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha MERITUM Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona poskytuje poprvé od nabytí účinnosti nového stavebního zákona (zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu) poměrně komplexní soubor vzorů žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů v oblasti veřejného stavebního práva. Obsahuje vyplněné vzory žádostí podávaných v souvislosti s územním rozhodováním, povolováním staveb, užíváním a odstraňováním staveb. Dále uvádí jednotlivé druhy rozhodnutí vydávaných stavebními úřady podle stavebního zákona, jednotlivé typy veřejnoprávních smluv uzavíraných podle stavebního zákona mezi stavebníky a stavebními úřady a jednotlivé druhy jiných úkonů podle stavebního zákona. Každý vzor je doplněn o přehledný a podrobný komentář, vysvětlení postupů stavebníků a stavebních úřadů a o související judikaturu a literaturu. Kniha tak bude užitečná jak pro laickou veřejnost, tak pro veřejnost odbornou, tedy zejména pracovníky obecných a speciálních stavebních úřadů a investorské i ostatní subjekty činné ve výstavbě. Publikace je orientována na každodenní praktické používání a reflektuje zkušenosti a poznatky autora z jeho působení ve veřejné správě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Vzory žádostí, rozhodnutí a jiných úkonů podle stavebního zákona