Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku

Kód: 7412067

Úplný název:

Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku (Pavlík Jan):

Autor a popis:

Pavlík Jan, Refugium Velehrad-Roma, 800 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
476 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dílo někdejšího provinciála České provincie Tovaryšstva Ježíšova Jana Pavlíka (1920-2008) má nezměrnou výpovědní hodnotu. Bylo sepisováno nejen s důsledností, autorovi bezesporu vlastní, ale také v duchu vděčné lásky k církvi a řádu, s nepopiratelnou osobitostí a typickými akcenty. Autor pečlivě mapuje s výškami i hloubkami pozoruhodné životopisné příběhy českých jezuitů již od roku 1814, to znamená od obnovení řádu (zrušen byl roku 1773) až do současnosti. Dotýká se tak přirozeně pozadí mnoha epizod českých dějin. K textu jsou též přiloženy statistické tabulky a seznamy publikací jednotlivých jezuitů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Vzpomínky na zemřelé jezuity, narozené v Čechách, na Moravě a v moravském Slezsku od roku