Waiting for Something That Never Arrived

Kód: 8725861

Úplný název:

Waiting for Something That Never Arrived (Shanahan Dan): Meditations on a Progressive America in Honor of Tony Judt

Autor a popis:

Shanahan Dan, Togga, 136 stran, jazyk - angličtina, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
185 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Současný politický diskurs v USA - a i v dalších průmyslových demokraciích - byl až doposud založen na bezmezné víře v prosperitu, která pramenila z pocitu vítězství nad chudobou a zápasem o přežití. Dnes, když demokracie získala spíše materiální rozměr, se již málo bavíme o tom, kam by měla vlastně směrovat. Stejně tak se neptáme na otázku, jaký vztah by ve skutečnosti měl být mezi menšinou lidstva, která si užívá prosperity a většinou , která k prosperitě přístup nemá. Kniha Waiting for Something That Never Arrived vychází z několika výměn názorů mezi autorem a nedávno zesnulým britským historikem Tony Judtem a postupně se snaží o vybudování filosofického základu pro progresivní myšlení a rozvážnou politickou diskuzi. Kniha je v anglickém jazyce.
Auto knihy Dan Shanahan je profesorem komunikace na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Působil na fakultách Monterey Institute of International Studies v Kalifornii a na Ecole des hautes etudes commerciales v Paříži. Dvakrát také přednášel v rámci stipendií Fulbrightova programu. Je autorem knih Towards a Genealogy of Individualism (UMass Press, 1992) a Language, Feeling and the Brain (Transaction Publishers, 2007).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Waiting for Something That Never Arrived do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Waiting for Something That Never Arrived.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Waiting for Something That Never Arrived (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Waiting for Something That Never Arrived bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Waiting for Something That Never Arrived doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Waiting for Something That Never Arrived