Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz

Kód: 7252488

Úplný název:

Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz (Andersen Christopher):

Autor a popis:

Andersen Christopher, PRÁH, 320 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Už od začátku jim bylo souzeno stát se jedním z nejoslavovanějších manželských párů dvacátého prvního století. On, šarmantní a sympatický mladý princ, jenž jednoho dne usedne na anglický trůn. Ona, neuvěřitelně krásná neurozená dívka, která si získala jeho srdce. Společně se princi Williamovi a Kate Middletonové nějakým způsobem podařilo překonat veškerá úskalí a navzdory všem skandálům, mocenským pletkám, tragédiím a všeobecné neutěšenosti, které provázejí britskou královskou rodinu, si vybudovat a udržet pohádkovou lásku. Než se k tomu dopracovali, stihli se stát nejsledovanějším, nejpropíranějším, nejobdivovanějším a nejzáviděníhodnějším mladým párem své generace. Přesto se Williamovi a Kate po bezmála deset let dařilo držet svůj vztah pod pokličkou. Nyní žurnalista a uznávaný autor Christopher Andersen dává do jejich tajemného svazku nahlédnout, odhaluje důvěrné podrobnosti královského vztahu a nabízí poutavé přiblížení muže a ženy, kteří se jednoho dne stanou králem a královnou. V této knize popisuje: - Williamův život v roli důvěrníka a rádce své zkroušené zmatky a jakým způsobem to formovalo jeho vztah s Kate. - Důslednost, s jakou se mladý pár snažil svůj poměr tajit už od chvíle, kdy se na vysoké škole dal poprvé dohromady (tehdy Kate předváděla spodní prádlo na módní přehlídce a princ jí fandil). - Williamovy milostné pletky předtím, než si začal desetiletý vztah s Kate, i v jeho průběhu. - Kdo skutečně mohl za jejich notně zprofanovaný rozchod… a jak Kate získala prince zpátky. - Šokující sexuální a drogové skandály provázející Katiny nespoutané příbuzné a jak se s nimi nastávající královna vypořádala. - Ustavičný problematický vliv Williamových přátel závislých na drogách a jak Kate musela prince zachraňovat z následných depresí. - Nové dech beroucí informace o smrtelných hrozbách pro prince a princeznu, o Williamově zlém snu, který ho pronásleduje až dodnes, a jak královský pár jen o chloupek unikl Dianině osudu. - Překvapivé podrobnosti o tom, co má královna pro Williama s Kate nachystáno, a jak to navždy změní tvář britské monarchie. - Proč nemohl královský pár založit rodinu již dříve a co se dělo, když byla Kate v šestém týdnu těhotenství hospitalizována. - Události, které následovaly poté, co Kate v brzkých ranních hodinách 22. července probudily porodní bolesti a mladý pár vyrazil bez policejního doprovodu do stejné porodnice, ve které Williama porodila princezna Diana.

Nahlédnout do Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz Nahlédnout do Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Williame, Kate a malý George - Královský pár a Dianin odkaz