Z fitka do kuchyne špeciál

Kód: 9717884

Úplný název:

Z fitka do kuchyne špeciál (Švaral Lucia, kol.): Ako sa dobre najest a mat super postavu

Autor a popis:

Švaral Lucia, kol., Fitshaker, 256 stran, jazyk - slovenština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
458 Kč (619 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Chceš schudnúť? Bez jojo efektu? S dobrým jedlom? A hlavne už NAVŽDY? Ak je tvoja odpoveď jedno veľké a hlasité ÁNO, si náš človek! Pretože aj my zbožňujeme jedlo! Tie úžasné vône v kuchyni a chute na jazyku... Ako s ním však „vybabrať“, aby sme si dobré jedlo mohli dopriať a mali super postavu? My už vieme ako na to!

Zamávaj všetkým polystyrenovým chlebíkom bez chuti. Všetkým akože zdravým jedlám, z ktorých v skutočnosti rastie zadok a zväčšuje sa brucho. Kľúčom je správna kombinácia jedál, vhodne vybrané potraviny a najmä to, aby ti jedlo chutilo. Bez toho, možno schudneš na pár dní. Ale nie na celý život!

V tejto knihe nájdeš 142 receptov. Od raňajok, cez rýchle snacky, polievky, jedlá mäsité i bezmäsité, zdravé sladké mlsky, až po pochúťky pre návštevy, recepty na výživné pečivo, či zdravé prílohy. Všetky zostavené z poctivých ingrediencií, ktoré nezruinujú peňaženku. Navyše, tieto jedlá ti pomôžu nielen k menšiemu číslu nohavíc, ale i k veľkému množstvu energie! Zlepšia trávenie, imunitu, pleť, často krát i vyriešia problémy s alergiami, či inými zdravotnými problémami. To už za pokus stojí, čo povieš?

„Môžeš mať výsledky, alebo výhovorky. Nikdy nie oboje!“

Tieto recepty pochádzajú z našej Fitshaker kuchyne. Poctivo sme ich zbierali na našom blogu niekoľko rokov. Množstvo ľudí už s nimi nielen schudlo, ale i zmenilo celý svoj životný štýl. A teraz sme sa rozhodli tie najlepšie vybrať a spojiť do knihy, aby pomohli aj TEBE!

V tejto unikátnej kuchárskej knihe nájdeš:
142 výživných a chuťovo vynikajúcich receptov, všetky recepty zatriedené do kategórií, množstvo odborných rád a tipov od fitness tréneriek, zaujímavé informácie ohľadom použitých ingrediencií, nádherné fotografie jedál, nutričné hodnoty ku každému receptu, označenie každého receptu (bez lepku, bez laktózy, RAW, vegan)

BONUSY:
2 x VIDEOTRÉNING HIIT na s spaľovanie tukov Six pack a krásne bruško za pár minúť (viac info o bonusoch vo vnútri knihy)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z fitka do kuchyne špeciál do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z fitka do kuchyne špeciál.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z fitka do kuchyne špeciál (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z fitka do kuchyne špeciál bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z fitka do kuchyne špeciál doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Z fitka do kuchyne špeciál