Z Mitfordu do Meadowgate

Kód: 70218290

Úplný název:

Z Mitfordu do Meadowgate (Karonová Jan):

Autor a popis:

Karonová Jana, Vyšehrad, 384 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kolikrát se jen musel otec Tim ujmout dalšího díla. Když už to vypadalo, že život poplyne poklidně a nic zvláštního se nestane, najednou zde byl pes jako stodola, který si otce Tima adoptoval. Nebo pihovatý chlapec, který se zlobil na celý svět, jemuž otec Tim podal přátelskou ruku. A co teprve Cynthia, sousedka, která se z ničeho nic přistěhovala do domku vedle fary s kočkou, růžovými natáčkami a spoustou nepředvídatelných nápadů, jak se to dá od autorky dětských knížek očekávat… a otec Tim zjistil, že nikdy není pozdě na lásku, přátelství a pěkný život.
Takže znovu přicházejí oblíbené postavy z řady románů Jan Karonové odehrávajících se v idylickém Mitfordu, kde ovšem život je docela obyčejný a někdy vyžaduje dost odvahy. Tentokrát dostává otec Tim se svojí ženou Cynthií na starost farmu svých přátel Meadow Gate, kde kraluje kromě jiného několik nevycválaných psů, a aby toho nebylo málo, jeho biskup jej pověří, aby otevřel horský kostel, který je už čtyřicet let zavřený. Nebude na to sám, opět jej obklopí staří známí, a k těm přibudou postavy nové, které do románu vstupují se svými příběhy.
Románem Z Mitfordu do Meadow Gate vyprávění o Mitfordu a jeho obyvatelích končí a končí vlídně a s nadhledem, v duchu všech předchozích „mitfordských“ románů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z Mitfordu do Meadowgate do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z Mitfordu do Meadowgate.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z Mitfordu do Meadowgate (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z Mitfordu do Meadowgate bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z Mitfordu do Meadowgate doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Z Mitfordu do Meadowgate