Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn

Kód: 9040889

Úplný název:

Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn (Haberman Vladislav): Cestopis - díl 1. Z Floridy do BOlívie kolem mysu Horn

Autor a popis:

Haberman Vladislav, Akcent, 340 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nehledejte v této knize dobrodružné příběhy mne, coby objevitele. Objevíte v ní však dobrodružné příběhy těch, po jejíchž stopách jsem se vypravil. Dočtete se o místech, která se nenachází v neprozkoumaném srdci Amazonie, And či Patagonie, nýbrž tam, kde dnes žijí statisíce i miliony lidí a kam denně přijíždějí tisíce turistů. A právě tam, v místech, kde přede mnou již stanulo mnoho předchůdců, tam jsem stále nacházel nová dobrodružství, jež jsou psána historií i současností. Dozvíte se neznámé o Panamském průplavu, kolumbijském Kartágu, panamském klobouku z Ecuadoru, královském městě Limě, zeleném údolí v nejsušší oblasti Země, o válce o ledek a bojovnících z kmene Mapučů, o labyrintu tisíců fjordů a ostrovů Patagonie, o vražedném mysu Horn, o pozemském ráji na Malvínách, o La Platě i o největších vodopádech světa, jakož i o neznámé zemi Paraguay. Náš příběh začíná v Litovli na Moravě a končí po více jak 20 000 km na severu Paraguaje v divokém Chatu v období dešťů. (1. Díl)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Z Moravy k mysu Horn … a ještě dále 1. - Z Floridy do Bolívie kolem mysu Horn