Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce

Kód: 2002026

Úplný název:

Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce (Bína Jan, Demek Jaromír):

Autor a popis:

Bína Jan, Demek Jaromír,, Academia, 344 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
315 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
 

Krajinně pestré a rozmanité území České republiky rozdělují geografové - kromě velkých soustav a celků - na zhruba 250 menších a 900 zcela malých jednotek. Publikace přináší nejen jejich názvy, polohu a rozlohu, ale zabývá se též geomorfologickými poměry takto vymezených územních celků. Činí tak přístupnou formou a i pro potřeby turistů (např. výčtem rozhleden a vybraných rozhledových míst). Text doprovází více než 260 originálně vytvořených barevných mapek a na 200 krajinných fotografií ilustrujících regionální ráz reliéfu našich hor, pahorkatin i nížin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Z nížin do hor - Geomorfologické jednotky České republiky - Průvodce