Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn

Kód: 2425176

Úplný název:

Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn (Kelleyová Mira):

Autor a popis:

Kelleyová Mira, Knižní klub, 280 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Mira Kelleyová provází klienty do minulých životů, aby jim pomohla nalézt smysl života a citově i fyzicky se uzdravit. V této knize líčí svou osobní cestu k regresní terapii a prožitky svých klientů. Autorčiny poznatky změní život i vám, protože začnete chápat svět i osobní vztahy jinak než dřív. Díky tomu se rozvine vaše duchovní vyzrávání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Za hranicí minulých životů - Co nás paralelní realita učí o vztazích, uzdravování a životn