Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní

Kód: 2475505

Úplný název:

Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní (Overdeck Laura): Tentokrát je to osobní

Autor a popis:

Overdeck Laura, Grada, 96 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

JAK SE NEBÁT MATEMATIKY! Nejlepší cestou, jak úzkost z matematiky zcela vymýtit, je ukázat dětem již v útlém věku, že počítání může být zábava. Pokud mají děti rády plameňáky, žáby či rodeo, nechme je počítat příklady o plameňácích, žábách či o rodeu. Knížka je rozdělena do pěti kapitol, které obsahují třicet osm zajímavých minipříběhů, na jejichž konci se můžete společně vy i vaše děti popasovat s příklady různé obtížnosti. Nejlepší na úlohách je to, že dokážou zaujmout kohokoliv - od nejmenších dětí až po prarodiče, kterým poslouží jako každodenní mentální rozcvička! Nemusíte se bát, v naší knize si svou úroveň najde opravdu každý. Předškolní děti se seznamují se základy sčítání, odčítání a porovnávání hodnot v obtížnosti nazvané Předškoláček. Kategorie Šikulka už počítá i s dvoucifernými čísly, násobí a řeší logické hádanky. Příklady pro Chytrolíny potrápí mladé počtáře řešením komplikovanějších úloh s využitím kombinací všech početních operací. Tato kniha, oproti prvnímu dílu, přidává n ovou úroveň nazvanou Malý génius, která dětem předkládá úlohy, k jejichž vyřešení je potřeba nejméně dvou oddělených kroků. Zvláště rodiče pak ocení správné řešení úloh.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Zábavná matematika pod polštář 2 - Tentokrát je to osobní