Zachraňte si život s Hankou Kynychovou!

Kód: 6006129

Úplný název:

Zachraňte si život s Hankou Kynychovou! (kol.):

Autor a popis:

Kynychová Hanka, Hladký Jakub, Hejbej se ON LINE s.r.o., 170 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

„Kniha ´Zachraňte si život´ o zdravém životním stylu je skutečnou revolucí v oblasti zdravého životního stylu. Chtěla jsem touto publikací docílit, aby se lidé zamysleli nad tím, jak se starat o své zdraví a postavu jednoduše a efektivně. Vždyť cítit se a vypadat dobře, být zdravý a šťastný, by mělo být pro každého z nás prioritou,“ prozradila Hanka Kynychová ještě před slavnostním uvedením knihy na trh. Bohužel, často to tak není, lidé stále podceňují nutnost pohybu a doslova se přecpávají vším možným. Proč?
Na tuto, na první pohled složitou otázku vám odpoví Hanka Kynychová a její kolegové, nutriční specialistka Monika Divišová, poradce pro zdravý životní styl a moderní výživu Ludmila Oliveriusová či trenér kulturistiky, odborník na výživu Ludvík Pokorný. Jejich mnohaleté a cenné zkušenosti vám pomůžou se s přehledem orientovat v oblasti zdravého životního stylu - stravy a pohybu.
Tato publikace je unikátní také v tom, že obsahuje životní příběhy lidí, kteří nevěděli co se sebou a právě rady odborníků z této knihy a vlastní rozhodnutí ke změně života jim ukázaly správnou cestu k zdravějšímu a šťastnějšímu životu.
„Tématem, kterému se v knize také velmi podrobně věnuji, je česká kuchyně a její ´očista´ od škodlivin a jedů, které ´ničí´ naše těla. Dočtete se také o zásadách zdravého a jednoduchého vaření, dozvíte se o největších omylech stravování a pohybu, i o tom, proč není pro naše tělo zdravá konzumace bílé mouky a bílého cukru, a naopak proč bychom měli jíst hodně vlákniny a cereálií,“ prozrazuje Hanka Kynychová.
Přečtěte si tuto knihu a za/chraňte si život!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zachraňte si život s Hankou Kynychovou! do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zachraňte si život s Hankou Kynychovou!.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zachraňte si život s Hankou Kynychovou! (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zachraňte si život s Hankou Kynychovou! bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zachraňte si život s Hankou Kynychovou! doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zachraňte si život s Hankou Kynychovou!