Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad

Kód: 9057885

Úplný název:

Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad (Hähnsen Heiko): Souznení prírody a cloveka v tvorbe zahrad

Autor a popis:

Hähnsen Heiko, Václav Kazda, 192 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
349 Kč (498 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Jsou místa, kde se okamžitě cítíme dobře, protože vyzařují sílu a harmonii. Vědění o takovýchto místech síly je prastaré a každý z nás může vnímat jejich energii. Avšak proč nás některá místa oslovují a jiná nikoliv? Je možné objevit a utvářet místa síly ve vlastní zahradě? Tato kniha ukazuje, jak svou zahradu můžete oživit a proměnit ve zdroj regenerace a síly. Každý z nás může prohloubit svoje cítění a otevřít se tak svému okolí.
Každá zahrada je malinkatou částí Země. Je s ní spojená, vytvořená z téže látky. Každý z nás dokáže skrze svou zahradu vydat impuls, který se přenese na celou Zemi. Heiko Hähnsen nás chce povzbudit k tomu, abychom byli v naší zahradě aktivní, protože naše soucítění a spolupráce s přírodou je pro planetu Zemi přínosem. Hähnsen ukazuje, jak podoba zahrady a naše konání přímo souvisejí se sociální realitou – doslova ji spoluutvářejí. Zahrada se tak stává prostorem, jenž nás může obdařit cennými zkušenostmi, a navíc v sobě skrývá velký potenciál pro náš život a osobní rozvoj.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Zahrada síly - Souznění přírody a člověka v tvorbě zahrad