Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy

Kód: 2640036

Úplný název:

Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy (Šonský Drahoslav, Součková Marie):

Autor a popis:

Marie Součková, Drahoslav Šonský, CPress, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
273 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
 

Nejkrásnější zahrada je ta, která je zajímavá po celý rok. Ale jak tohoto stavu docílit? Odpovědi na všechny vaše otázky, ale také spoustu nápadů a tipů naleznete v nové publikaci od renomovaných autorů s mnohaletou praxí v oboru zahradnictví a zahradní architektury. Základním stavebním kamenem každé zahrady jsou rostliny, a proto je jejich znalost tak důležitá. Vše podléhá zákonitému vývoji, i tyto rostliny se postupně mění. Staré, méně vyhovující kultivary jsou díky šlechtitelské práci nahrazovány novými, výkonnějšími, odolnějšími a výtvarně působivějšími. Tato kniha je proto zaměřena na poznání i těchto druhů a kultivarů, které se na kráse vaší zahrady mohou podílet. Rostliny, které zaručí její zajímavost a přitažlivost v průběhu celého roku. Rostliny vhodné pro naše klimatické podmínky. V jednotlivých kapitolách, které jsou záměrně řazeny podle ročních období a stanovištních podmínek, se dočtete, které druhy a kultivary jsou právě pro danou roční dobu nejvhodnější, a které se na její kráse podílejí nejvíce. V textech a tabulkových přehledech jsou rovněž uvedeny vzájemné kombinace s dalšími rostlinami, které jejich krásu zdůrazňují a vytvářejí tak jeden harmonický celek.

Nahlédnout do Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy Nahlédnout do Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Zahradní detail - dřeviny a trvalky od jara do zimy