Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem

Kód: 2473327

Úplný název:

Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem (Himmelhuber Peter): Stavba krok za krokem

Autor a popis:

Himmelhuber Peter, Grada, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Jednotlivé příklady uvedené v publikaci jsou přizpůsobeny velikosti zahrady, a také finančním možnostem jejich majitelů. Najdete zde detailní postupy na stavbu malé tůňky, osvěžujícího brouzdaliště s Kneipovým chodníkem pro masáž nohou, jezírko umístěné těsně u terasy, větší rybníček s potůčkem i ukázky vodních ploch ve vnitroblocích budov. Nafocené postupy jsou natolik názorné, že budete schopni postavit si jezírko vlastními silami. U každé realizace se začíná výkopem, uspořádáním lože jezírka, instalací geotextilie a fólie, až po úpravu břehu každé vodní plochy. Obsáhlá kapitola přináší přehled rostlin vhodných pro samotné jezírko nebo jeho břehy a informace o vhodném stanovišti a péči. Doporučené postupy vám pomohu užívat si své vodní zahrady bez zbytečných chyb.

Nahlédnout do Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem Nahlédnout do Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zahrada

 
Knihkupectví / Volný čas / Zahrada / Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka - stavba krok za krokem