Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí

Kód: 9037230

Úplný název:

Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí (Truhlářová Bohumila):

Autor a popis:

Truhlářová Bohumila, , 240 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
226 Kč (310 Kč)
  / ks  
koupit
 

Seznámíte se zde s odstraněním svých základních karmických bloků, pochopíte zákonitosti karmy coby absolutně spravedlivého prostředí pro získání krásných zkušeností. Všichni chceme být zdraví, mít krásné vztahy a dojít si ke svému životnímu poslání. Snažíme se o to každý po svém a mnohdy naše trápení nebere konce. Neuvědomujeme si totiž nic o zmatcích své mysli, které si neseme z minulosti a kterým všichni podléháme. Jak to udělat, aby už konečně našim trápením byl konec a častěji jsme řekli: "Aha, tak to tedy je, konečně to vím!", o tom je celá tako karmická kniha. Pokládá základ smysluplnému životu, po němž všichni tolik toužíme. Je 1.dílem z trilogie "Základní učebnice štěstí", je hlubokou sondou do pravdy o našem lidském žití.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí