Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání

Kód: 7345429

Úplný název:

Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání (Záhumenský Jozef): Ucebnice pro mezioborové postgraduální vzdelávání

Autor a popis:

Záhumenský Jozef a kolektiv, MAXDORF, 176 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha jedinečným způsobem zpracovává často opomíjené téma pohlavně přenosných nákaz. Uvedené problematice se věnuje kolektiv autorů - dermatovenerolog, infektolog a gynekolog. Jednotlivé infekce jsou podrobně popsány nejenom z hlediska jejich původce, ale samostatné kapitoly jsou věnovány klinickým jednotkám, které vznikají zejména v souvislosti s pohlavně přenosnou nákazou (cervicitis, balanitis apod.). Samostatná část je věnovaná vlivu infekce na těhotenství, protože všechna pohlavně přenosná onemocnění jsou potenciálně riziková i pro plod. Součástí knihy je i kapitola věnovaná moderním možnostem rychlé diagnostiky a zejména pak léčby a prevence. Při antibiotické léčbě jsou zdůrazněny moderní kombinace preparátů, především s ohledem na potenciální hrozbu vzniku rezistence a multirezistentních kmenů. U některých diagnóz jsou vhodně uvedeny i topické preparáty. V prevenci jsou uvedeny i nové možnosti očkování proti některým patogenům, i vývoj nových očkovacích látek. Komu je kniha určena: Kniha je určena zejména gynekologům, infektologům, dermatovenerologům a urologům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Základy moderní venerologie - Učebnice pro mezioborové postgraduální vzdělávání