Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ

Kód: 7168939

Úplný název:

Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ (Beneš Pavel): pro 8. a 9.rocník základní školy

Autor a popis:

Beneš Pavel, FORTUNA, 32 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
58 Kč (67 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Komplexní interdisciplinární úlohy, jejichž řešení přispívá k rozvíjení klíčových kompetencí, jsou rozvrženy do tří kapitol: Základní podmínky života: vzduch, voda, a zdroje energie, Potrava a zdraví člověka, Chcete se stát uznávanou osobností? Všechny pomáhají realizovat řadu pokrokových zásad uvedených v RVP ZV. Nezanedbatelná je i možnost využití tohoto sešitu při odborném suplování. Řešením zařazených učebních úloh se např. také přispěje k: realizaci skupinové práce s internetem, k uvědomování si vlastních postojů a vlastního chování, k nácviku prezentace a obhajoby vlastního názoru, k odhalování manipulace reklamou, k nácviku elementárních marketingových dovedností, k odhadu vlastních schopností a sebehodnocení. Učební úlohy souvisí nejen s výukou chemie, ale též se vzdělávacími oblastmi Člověk a zdraví, Člověk a společnost a dále s průřezovými tématy Environmentální výchova, Mediální výchova a Osobnostní a sociální výchova. Pracovní sešit má schvalovací doložku. 1. vydání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Základy praktické chemie a náš život - Pracovní sešit po 8. a 9. ročník ZŠ