Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD

Kód: 7373081

Úplný název:

Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD (Pumpr Václav):

Autor a popis:

Pumpr Václav, FORTUNA, 48 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
116 Kč (125 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Učebnice je zpracována v souladu s rámcovými vzdělávacími programy SOŠ a SOU, kde chemie nepatří mezi hlavní předměty. Má tištěnou a elektronickou část. V tištěné části (v rozsahu 48 stran formátu B5) je výklad a zadání úloh pro elementární úroveň výuky chemie odpovídající variantě B v rámcových vzdělávacích programech. Přiložené CD pak obsahuje druhou část publikace ve formátu PDF. Elektronická kniha má následující části: rozšiřující texty; základní úlohy; rozšiřující úlohy; komplexní úlohy; pokusy, obrázky a videa; hry; slovníček pojmů; slovo pro učitele. Zpracování rozšiřujícího textu a rozšiřujících úloh a možné propojování s tištěnou částí učebnice umožňuje vyučujícím vytvářet variabilní vzdělávací cesty podle cílů vzdělávání na různých SOŠ a SOU.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Základy přírodovědného vzdělávání – Chemie pro SOŠ a SOU + CD