Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou

Kód: 2474058

Úplný název:

Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou (Petrásková Jana): kreslení pravou mozkovou hemisférou

Autor a popis:

Petrásková Jana, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kreslení pravou mozkovou hemisférou je metoda, která v člověku otevře dosud skryté schopnosti a možnosti vnímání, a přivede ho tak mimo jiné i k tomu, aby bez zábran a sebevědomě dokázal realisticky kreslit podle předlohy nebo podle modelu. Kniha je rozdělena na kapitoly, které odpovídají jednotlivým dnům kurzu vedeného lektorem. Každá z kapitol pojednává o jednom z nástrojů kresby a nabízí kroky a postupy, které vedou k výtvarnému způsobu zobrazování. Na počátku každé kapitoly je daný konkrétní úkol, který je navede na jiný způsob vnímání, tyto úkoly jsou pak více rozvinuty, až dovedou studenta k vlastnímu volnému grafickému vyjádření. Kapitoly jsou oživeny reálnými otázkami studentů ze skutečných kurzů. Kniha tím získává na přehlednosti, čtenář si lépe vyhledá, jak vyřešit svůj problém.

Nahlédnout do Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou Nahlédnout do Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Základy realistické kresby - kreslení pravou mozkovou hemisférou